0

Premium extra hard

  • Výrobcovia Texpol
  • Kód produktu: Matrac Premium extra hard
  • Dostupnosť: Skladom

243,60€

269,00€

Dostupné možnosti

Štítky: Dlhá záruka, Tvrdý matrac

PREMIUM EXTRA HARD 


Penový,  tvrdý, obojstranný matrac vo výške 18 cm. Pre tento matrac odporúčame lamelový a latový rošt. 


- matrac je vyrobený ako monoblok

- materiál : HR - studená pena - vyniká vysokou pružnosťou so zachovaním tvarovej stálosti a životnosti 

- špeciálne prierezy v ramennej a bedrovej časti tvoria 7 anatomických zón,  ktoré vytvárajú ideálnu podporu chrbtice a dodávajú maximálny komfort pri spánku 

- poťah voliteľný podľa výberu viz nižšie 

- odporúčaný rošt lamelový, latový,  polohovateľný 


Výška matraca: 18 cm, Tvrdosť: Tvrdý 5 / Tvrdý 5

5 rokov záruka,  Nosnosť: 150 kg, Pranie: viz nižšie,  Zips 

Poťah - TRIMTEX,  ALOE VERA SILVER,  SAFR, TENCEL 


POŤAHOVÉ LÁTKY

 TRIMTEX -

Poťah je vyrobený zo 100 % Polyesteru, je príjemný na dotyk,  látka má špeciálnu úpravu proti tvoreniu žmolkov,  má vysokú absorpciu vlhkosti a rýchlo ju odparuje.  Poťah je prešitý klimatizačnou výplňou z dutého PES vlákna.  Poťah je snímateľný a prateľný do 40 °C.

• ALOE VERA SILVER- 

Poťah je vyrobený z hypoalergénnych materiálov najvyššej kvality.  Ideálne riešenie pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou.  Vďaka materiálu,  ktorý obsahuje účinný extrakt z listov Aloe Vera poťah vytvára príjemný pocit chladu a je príjemný pre pokožku užívateľa.  Poťah je prešívaný aktívnym striebrom,  ktoré sa vyznačuje antibakteriálnymi vlastnosťami.  Ióny striebra prirodzene zabíjajú roztoče, spóry húb a plesní,  vďaka čomu dlhodobo udržiavajú matrac hygienicky svieži a bez zápachu.  Strieborné prešívanie v kombinácii s látkou Aloe Vera navyše matracu dodáva antistatické vlastnosti a atraktívny vzhľad.  Poťah je odzipsovateľný, delený na 2 časti a prateľný do 60°C. Poťah má úpravu proti žmolkovaniu. 

• SAFR -

Je zdravotný poťah, paropriepustný, nevyvoláva potenie. Pôsobí antibakteriálne a antialergické, taktiež je odolný vôči tekutinami. Poťah možno dezinfikovať a prať do 95°C.

• TENCEL -

Látka Tencel je funkčné vlákno, ktoré sa získava z prírodných materiálov.  Chráni pokožku,  je vzdušný,  ľahko sa ošetruje a vyznačuje sa dlhou životnosťou.  Tencel absorbuje vlhkosť a odvádza ju do ovzdušia.  Vytvára suchú a príjemnú klímu počas spania,  ktorá je vhodná pre alergikov.  Poťah je s úpravou Sanitized - ochrana proti plesniam a baktériám.  Poťah je prešitý klimatizačnou výplňou z dutého PES vlákna.  Zloženie látky: 41 % Lyocell,  59 % Polyester.  Poťah je snímateľný a prateľný do 60°C.

  

Matrace
Rozmer 200 × 90
Výška 18 cm
Materiál TRIMTEX, ALOE VERA SILVER, SAFR, TENCEL
Farba Biela
Tvrdosť 5/5

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!