0

Victory

  • Výrobcovia Texpol
  • Kód produktu: Matrac Victory
  • Dostupnosť: Skladom

380,40€

419,00€

Dostupné možnosti

Štítky: Dlhá záruka, Vysoký matrac

VICTORY 


Kvalitný,  sendvičový,  obojstranný matrac vo výške 23 cm, ktorý sa svojím zložením prispôsobí všetkým váhovým kategóriám.  Pre tento matrac odporúčame lamelový a latový rošt. 


- skladá sa z rôznych druhov materiálov najvyššej kvality 

- možnosť výberu poťahu

- zloženie matraca : Latex - Artilax - výška 5 cm - s vysokým obsahom prírodného latexu.  Vyznačuje sa vysokou elasticitou,  tvarovou stálosťou a dlhou životnosťou. 

                                       Visco - pamäťová pena - výška 5 cm - reagujúca na teplotu tela,  čím sa prispôsobí váhe tela a nevytvára protitlak. 

                                       Kokosová doska - výška 1 cm - materiál z prírodného kokosového vlákna,  ktorý slúži ako spevňujúca vrstva na dosiahnutie dlhšej životnosti a nosnosti. 

                                      HR - studená pena - výška 12 cm - vyniká vysokou pružnosťou so zachovaním tvarové stálosti a životnosti. 

- v spojení s poťahom TENCEL uspokojí aj najnáročnejšieho zákazníka 

- odporúčaný rošt lamelový,  latový,  polohovateľný 


Výška matraca: 23 cm, Tvrdosť: Univerzálna

5 rokov záruka,  Nosnosť: 130 kg, Pranie: viz nižšie, Zips

Poťah - TRIMTEX,  ALOE VERA SILVER,  SAFR, TENCEL 


- POŤAHOVÉ LÁTKY

 TRIMTEX -

Poťah je vyrobený zo 100 % Polyesteru, je príjemný na dotyk,  látka má špeciálnu úpravu proti tvoreniu žmolkov,  má vysokú absorpciu vlhkosti a rýchlo ju odparuje.  Poťah je prešitý klimatizačnou výplňou z dutého PES vlákna.  Poťah je snímateľný a prateľný do 40 °C.

• ALOE VERA SILVER- 

Poťah je vyrobený z hypoalergénnych materiálov najvyššej kvality.  Ideálne riešenie pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou.  Vďaka materiálu,  ktorý obsahuje účinný extrakt z listov Aloe Vera poťah vytvára príjemný pocit chladu a je príjemný pre pokožku užívateľa.  Poťah je prešívaný aktívnym striebrom,  ktoré sa vyznačuje antibakteriálnymi vlastnosťami.  Ióny striebra prirodzene zabíjajú roztoče, spóry húb a plesní,  vďaka čomu dlhodobo udržiavajú matrac hygienicky svieži a bez zápachu.  Strieborné prešívanie v kombinácii s látkou Aloe Vera navyše matracu dodáva antistatické vlastnosti a atraktívny vzhľad.  Poťah je odzipsovateľný, delený na 2 časti a prateľný do 60°C. Poťah má úpravu proti žmolkovaniu. 

• SAFR -

Je zdravotný poťah, paropriepustný, nevyvoláva potenie. Pôsobí antibakteriálne a antialergické, taktiež je odolný vôči tekutinami. Poťah možno dezinfikovať a prať do 95°C.

• TENCEL -

Látka Tencel je funkčné vlákno, ktoré sa získava z prírodných materiálov.  Chráni pokožku,  je vzdušný,  ľahko sa ošetruje a vyznačuje sa dlhou životnosťou.  Tencel absorbuje vlhkosť a odvádza ju do ovzdušia.  Vytvára suchú a príjemnú klímu počas spania,  ktorá je vhodná pre alergikov.  Poťah je s úpravou Sanitized - ochrana proti plesniam a baktériám.  Poťah je prešitý klimatizačnou výplňou z dutého PES vlákna.  Zloženie látky: 41 % Lyocell,  59 % Polyester.  Poťah je snímateľný a prateľný do 60°C.

  

Matrace
Rozmer 200 × 90
Výška 23 cm
Materiál Trimtex, Aloe Vera Silver, Safr, Tencel
Farba Biela
Tvrdosť Univerzálna

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!